1400-03-03
Card image cap

تفاهم نامه با مسئولین اداره برق منطقه


با عرض سلام و روز بخير 
به اطلاع ميرساند که با توجه به پيگيريهاى انجام شده از سوى هيات مديره محترم و مديريت مجتمع و جلسات متعدد با مسئولين اداره برق منطقه در ماههاى گذشته، بر اساس تفاهم نامه انجام شده، مقرر شد که با توجه به ظرفيت مجتمع و استفاده از مولدهاى برق ديزل ژنراتور در ساعات پيك مصرف، مجتمع همراه شهر از ليست خاموشى هاى اعلامى از طرف اداره برق خارج شود و اين خاموشيها شامل مجتمع ما نشود كه خوشبختانه با تدابير اتخاذ شده از اول خرداد ماه و خاموشيهاى زياد در تمامى مناطق سطح شهر تهران، مجتمع ما تاكنون دچار اين نوع خاموشى نشده است.
بنابراین با توجه به مشكلات موجود در خصوص تأمين برق در سراسر كشور و به خصوص در سطح شهر تهران و جلوگيرى از قطع برق و ايجاد فشار بر روى شبكه هاى كابلى برق منطقه، در مصرف برق تا حد ممكن صرفه جويى کرده و در ساعات پيك مصرف، از روشن کردن لوازم برقى پُرمصرف اجتناب فرماييد.
هدف ما تنها ايجاد و افزايش سطح رفاه و آسايش شما عزيزان است. 
با تشكر
مديريت مجتمع همراه شهر

نوشته های مشابه

شاید این نوشته ها را دوست داشته باشید

راه اندازی سامانه تیکتینگ

سیستم تیکتینگ پورتال  اینترنتی همراه شهر راه اندازی شد ، جهت برقراری ارتباط با مدیریت مجتمع از این سیستم استفاده نمایید ، جهت استفاده از این سیستم باید وارد سیستم شوید.

بیشتر بخوانید
ایجاد حساب کاربری برای ساکنین

برای کلیه ساکنین مجتمع همراه شهر در پروتال اینترنتی همراه شهر  حساب کاربر تعریف شده است  همچنین اطلاعات کاربری و واحد های ساختمانی در سیستم تعریف شده است جهت دریافت اطلاعات ورود به حساب کاربر با پشتیبانی پورتال آقای مهندس جلالی تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید
راه اندازی سامانه همراه شهر

نسخه بتا (آزمایشی) پورتال اینترنتی همراه شهر راه اندازی شد ، این نسخه اولیه می باشد و امکانات و قابلیت های جدید روزانه به آن اضافه می گردد و پیوشته در حال به روز رسانی و توسعه می باشد .

بیشتر بخوانید