1399-02-09
Card image cap

چند وقتی است که حال باغچه های محوطه همراه شهر خوب نیست.


چند وقتی است که حال باغچه های محوطه همراه شهر خوب نیست.

در ابتدای سال جدید و در بهار، همسایگان جهت پیاده روی به محوطه همراه شهر آمده و از این هوای خوب بهاری و محوطه زیبا لذت میبرند. بدین منظور مدیریت مجتمع مسکونی همراه شهر از حدود اوایل اسفند ماه 98 با صرف وقت و هزینه فراوان نسبت به گلکاری باغچه های محوطه همراه شهر اقدام نمودند، تا در اوایل سال 99 محیطی شاد و دلپذیر برای همسایگان محترم ایجاد نمایند.

متاسفانه برخی از فرزندان همسایگان محترم با بی توجهی به این اقدامات و هزینه های انجام شده، در حین بازی وارد باغچه ها میشوند و با بی توجه به گل ها، اقدام به تخریب آنها مینمایند و علی رغم تذكرات متعدد، مبنى بر جلوگيرى از توپ بازى بچه ها در محوطه و آسيب رساندن به گلها و پوشش گياهى و اسپرينگلرهاى آب پاشى باغچه ها و تحميل هزينه و هدر رفت منابع مالى و از بين رفتن گياهان، توجهی نمی نمایند.

خواهشمند است در حفظ منابع و فضاى سبز محوطه كوشا بوده و از تردد و انداختن توپ و وسايل ديگر به داخل باغچه ها جداً خوددارى نماييد.

با تشكر مدیریت مجتمع مسکونی همراه شهر

نوشته های مشابه

شاید این نوشته ها را دوست داشته باشید

راه اندازی سامانه تیکتینگ

سیستم تیکتینگ پورتال  اینترنتی همراه شهر راه اندازی شد ، جهت برقراری ارتباط با مدیریت مجتمع از این سیستم استفاده نمایید ، جهت استفاده از این سیستم باید وارد سیستم شوید.

بیشتر بخوانید
ایجاد حساب کاربری برای ساکنین

برای کلیه ساکنین مجتمع همراه شهر در پروتال اینترنتی همراه شهر  حساب کاربر تعریف شده است  همچنین اطلاعات کاربری و واحد های ساختمانی در سیستم تعریف شده است جهت دریافت اطلاعات ورود به حساب کاربر با پشتیبانی پورتال آقای مهندس جلالی تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید
راه اندازی سامانه همراه شهر

نسخه بتا (آزمایشی) پورتال اینترنتی همراه شهر راه اندازی شد ، این نسخه اولیه می باشد و امکانات و قابلیت های جدید روزانه به آن اضافه می گردد و پیوشته در حال به روز رسانی و توسعه می باشد .

بیشتر بخوانید