1399-02-04
Card image cap

حادثه در مجتمع مسکونی همراه شهر


پیرو اطلاعیه های قبلی در خصوص اینکه هیچ گلدان، شیشه و یا وسیله دیگری در لبه های بالکن قرار داده نشود و اینکه امروز ( پنج شنبه 4 اردیبهشت 99) بر اثرسقوط یک عدد گلدان بزرگ درخت کاج از طبقه هشت بلوک 4 به محوطه ممکن بود حادثه وحشتناکی رخ دهد، مجددا خواهشمند است نسبت به جمع آوری لوازم اضافی مانند گلدان و یا شیشه از بالکن های خود اقدام نمائید. هرگونه مسئولیتی در این خصوص بر عهده ساکن میباشد و هیئت مدیره هیچگونه مسئولیتی را متقبل نمیشود. مدیریت مجتمع نسبت به اخذ تعهد کتبی از مالکانی که مقررات بالکن را رعایت ننمایند اقدام خواهد نمود.

با تشکر مدیریت مجتمع مسکونی همراه شهر

نوشته های مشابه

شاید این نوشته ها را دوست داشته باشید

راه اندازی سامانه تیکتینگ

سیستم تیکتینگ پورتال  اینترنتی همراه شهر راه اندازی شد ، جهت برقراری ارتباط با مدیریت مجتمع از این سیستم استفاده نمایید ، جهت استفاده از این سیستم باید وارد سیستم شوید.

بیشتر بخوانید
ایجاد حساب کاربری برای ساکنین

برای کلیه ساکنین مجتمع همراه شهر در پروتال اینترنتی همراه شهر  حساب کاربر تعریف شده است  همچنین اطلاعات کاربری و واحد های ساختمانی در سیستم تعریف شده است جهت دریافت اطلاعات ورود به حساب کاربر با پشتیبانی پورتال آقای مهندس جلالی تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید
راه اندازی سامانه همراه شهر

نسخه بتا (آزمایشی) پورتال اینترنتی همراه شهر راه اندازی شد ، این نسخه اولیه می باشد و امکانات و قابلیت های جدید روزانه به آن اضافه می گردد و پیوشته در حال به روز رسانی و توسعه می باشد .

بیشتر بخوانید