1399-01-23
Card image cap

پیگیری نشتی بارندگی های اخیر در مجتمع توسط اعضاء هیئت مدیره


پیگیری نشتی بارندگی های اخیر در مجتمع توسط اعضاء هیئت مدیره

پیرو تیکت ها و دغدغه های همسایگان در خصوص نشتی آب موقع بارندگی در قسمت های مختلف مجتمع ( مانند پارکینگ، سقف لابی، محوطه و ... )، باستحضار میرساند، موضوع از طریق هیئت مدیره مجتمع و موسسه درحال پیگیری میباشد لیکن بدلیل بارندگی های فصلی امکان بازسازی و ایزوگام نمودن محل های مورد نظر وجود ندارد و بمحض توقف بارندگی ها و آب و هوای بهتر، با توجه به جانمایی هایی که توسط هیئت مدیره و نماینده موسسه  مشخص شده، سریعا بموضوع رسیدگی شده و مشکلات برطرف خواهد گردید.

نوشته های مشابه

شاید این نوشته ها را دوست داشته باشید

راه اندازی سامانه تیکتینگ

سیستم تیکتینگ پورتال  اینترنتی همراه شهر راه اندازی شد ، جهت برقراری ارتباط با مدیریت مجتمع از این سیستم استفاده نمایید ، جهت استفاده از این سیستم باید وارد سیستم شوید.

بیشتر بخوانید
ایجاد حساب کاربری برای ساکنین

برای کلیه ساکنین مجتمع همراه شهر در پروتال اینترنتی همراه شهر  حساب کاربر تعریف شده است  همچنین اطلاعات کاربری و واحد های ساختمانی در سیستم تعریف شده است جهت دریافت اطلاعات ورود به حساب کاربر با پشتیبانی پورتال آقای مهندس جلالی تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید
راه اندازی سامانه همراه شهر

نسخه بتا (آزمایشی) پورتال اینترنتی همراه شهر راه اندازی شد ، این نسخه اولیه می باشد و امکانات و قابلیت های جدید روزانه به آن اضافه می گردد و پیوشته در حال به روز رسانی و توسعه می باشد .

بیشتر بخوانید